وبلاگ

فتودینامیک تراپی چیست ؟
مطالب آموزشی
مدیر کلینیک جُوان

فتودینامیک تراپی چیست و در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟ مزایا و معایب آن کدامند؟

فتودینامیک تراپی (PDT) چیست ؟ فتودینامیک تراپی درمانی است که شامل داروی حساس به نور می باشد. در این روش منبع نوری برای از بین بردن سلولهای غیر طبیعی (سلول های سرطانی) مورد استفاده قرار می گیرد. از این روش

ادامه مطلب »
تغییر رنگ چشم
چشم پزشکی
مدیر کلینیک جُوان

تغییر رنگ چشم با لیزر، آیا این تغییر رنگ دائمی است؟

تغییر رنگ چشم یکی از مواردی است که بسیاری از افراد تمایل به انجام آن دارند. ژنتیک رنگ چشم را تعیین می کند ، که اغلب در چند سال اول زندگی تیره می شود. با افزایش سن یا تغییر نور ، رنگ چشم می تواند کمی تغییر کند . برخی از افراد به دنبال تغییر رنگ چشم خود به صورت دائمی هستند.

ادامه مطلب »
علت ریزش موی شدید در مبتلایان به کرونا
بیماری پوستی
مدیر کلینیک جُوان

علت ریزش مو و مشکلات پوستی بعداز ویروس کرونا چیست؟

علت ریزش موی شدید و مشکلات پوستی در بیماران کرونایی علائم بیماری کرونا اغلب شامل سرفه خشک ، تب و تنگی نفس می باشد. با این حال این بیماری نیز می تواند روی پوست شما تأثیر بگذارد. در برخی از

ادامه مطلب »
ساب سیژن یا برش زیرپوستی
ساب سیژن
مدیر کلینیک جُوان

پوستی صاف و بدون دست انداز با ساب سیژن یا برش زیرپوستی

این روش جراحی ساده، یکی از روش های مؤثر برای درمان اثر عمیق ناشی از جوش های جوانی (آکنه) و فرو رفتگی¬های موجی شکل سطح پوست است که به صورت سرپایی با بی حسی موضعی صورت می گیرد. این فرو رفتگی ها زمانی به وجود می آیند که بین پوست و بافت زیرپوستی، رشته هایی از جنس فیبر تشکیل می شوند که روپوست را به سمت پایین می کشند.

ادامه مطلب »
ریمل و نحوه نگهداری از آن
چشم پزشکی
مدیر کلینیک جُوان

نحوه نگهداری از ریمل و ترفندهایی برای افزایش ماندگاری آن

ریمل یکی از محبوب ترین لوازم آرایشی محسوب می شود. درواقع این محصول دارای کوتاه ترین طول عمر است.استفاده نادرست از ریمل و لوازم آرایشی چشم می تواند منجر به عفونت های شدید چشمی شود. جهت کاهش این نوع عفونت ها باید هر سه ماه یکبار آن را عوض کنید.

ادامه مطلب »
برچسب‌ها
آخرین پست ها
دسته بندی ها
شبکه ها