خدمات زیبایی و جوان سازی

prp برای ریزش مو و جوان سازی پوست

Prp برای ریزش مو و درمان آن

Prp برای ریزش مو از جمله کارهای کاربردی، ضروری و پر اهمیتی می باشد که تمام کسانی که مشکل ریزش مو را دارند، بدون شک می بایست آن را انجام دهند. چرا که مو از جمله مهم ترین عوامل ظاهری می باشد که ظاهری زیبا و چشمگیر را به شخص می بخشد. می دانید انسان ها ذاتا مشتاق زیبایی هستند و عمیقا تمایل به زیبا بودن و زیبا دیده شدن دارند. بالاخص زیبایی ظاهری که نقش شایان توجهی در حس اعتماد به نفس فرد ایفا می کند. می دانید که زندگی بدون حس اعتماد به نفس، تقریبا غیر ممکن و بسیار سخت می باشد.

اعتماد بنفس و ریزش مو

احساس اعتماد به نفس شخص را فردی قدرتمند نشان می دهد. زمانی که اعتماد به نفس داشته باشید بدون هیچ گونه ترس و ابایی، در مجامع و در جایی که عده ی زیادی حاضر هستند، نظر و عقیده ی خود را بیان می کنید. افرادی که کمبود حس اعتماد به نفس را در زندگی خود دارند، در زندگی شخصی و حرفه ای و کاری خود با مشکلات بسیاری مواجه می شوند. بنابراین شانس موفقیت افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند بسیار بیشتر می باشد.

چرا که زمانی که حس اعتماد به نفس در فردی وجود داشته باشد، هدف هایش را با شجاعت بیشتری دنبال می کند. در کل زمانی که شما اعتماد به نفس داشته باشید، احساس رضایت خاطر بیشتری از خود دارید و شادتر هستید و نهایتا زندگی ایده آل تری را خواهیدداشت. اعتماد به نفس نیز مانند تمام چیزهای خوب دیگری که برای بدست آوردن و رسیدن به شان می بایست تلاش و کوشش کرد، نیازمند اهتمام فراوان می باشد. اولین گام برای کسب این احساس،  ایجاد یک ظاهر موجه می باشد. زمانی که شما به ظاهر و پوشش خود اهمیت دهید اولین بذر اعتماد به نفس را در وجود خود کاشته اید. بذری که برای رشد کردن و گیاه دادن، به نور و آب کافی نیاز دارد!

گذشته از آن، زمانی که به ظاهر خود اهمیت می دهید، نسبت به خود حس بهتری خواهید داشت. و همچنین خود را بیشتر دوست خواهید داشت.

درمان ریزش مو با prp
درمان ریزش مو با prp

درمان ریزش مو

یکی از مهم ترین عوامل زیبایی در ظاهر، مو می باشد.

زمانی که موهای فرد شروع به ریزش می کند و فرد دچار کم مویی می شود، اعتماد به نفس او شروع به پایین آمدن می کند و فرد از ظاهر خود خجالت می کشد. این موضوع در روابط اجتماعی و زندگی فرد تأثیر آشکار و غیر قابل انکاری خواهد گذاشت. برخی عوامل ظاهری مانند کم مویی و ریزش مو، قابل درمان می باشد و فرد از طریق  Prp برای ریزش مو می تواند از ریزش موها و خالی شدن و کم پشت شدن مو و در نهایت کچل شدن و خالی شدن سر از مو، جلوگیری کند.

البته درمان ها و راه های بسیاری برای درمان ریزش مو وجود دارد. اما در نهایت نتیجه ی دلخواهی که مشتاق و در انتظار آن هستیم را برای ما به ارمغان نمی آورند و حس رضایتی که می بایست به فرد مراجعه کننده بدهند را نمی دهند. زمانی که از Prp برای ریزش مو استفاده می کنید، می توانید حس رضایت و آرامش خاطر را کاملا احساس کنید.

همچنین می توانید درباره ریزش موی سکه ای و درمان آن مطالعه کنید. احتمالا برای شما این سوال پیش خواهد آمد که Prp برای ریزش مو چیست؟ در زیر به این سوالتان پاسخ خواهم داد.

Prp چیست؟

در سال های اخیر، پزشکان به این نتیجه رسیده اند که بدن توانایی بهبود خود را دارد. پلاسما درمانی غنی از پلاکت، نوعی داروی احیا کننده است که می تواند عوامل رشد طبیعی بدن شما را برای یهیود بافت استفاده کند. فعال سازی پلاکت ها در روند بهبود طبیعی بدن نقش اساسی دارد. درمان Prp برای ریزش مو( پلاسمای غنی از پلاکت)، یک درمان پزشکی سه مرحله ای می باشد که در آن، خون فرد گرفته می شود، پردازش می شود و در نهایت به پوست سر فرد تزریق می شود. برخی از پزشکان فکر می کنند که تزریق Prp برای ریزش مو باعث رشد طبیعی مو می شود. و با افزایش خون رسانی به پیاز مو و افزایش ضخامت ساقه ی مو، آن را حفظ می کند.

روند Prp برای ریزش مو

مرحله یک:

خون شما به طور معمول از بازو گرفته می شود و درون سانتریفیوژ قرار می گیرد.

مرحله دو:

بعد از حدود ده دقیقه در سانتریفیوژ، خون شما به سه لایه تقسیم می شود:

  • پلاسمای فقیر پلاکت
  • پلاسمای غنی از پلاکت
  • سلول های قرمز خون

مرحله سه

پلاسمای غنی از پلاکت به داخل سرنگ کشیده می شود و سپس در قسمت هایی از پوست سر که به رشد و افزایش مو کمک می کند، تزریق می شود.

عوارض جانبی Prp برای ریزش مو

از آنجایی که درمان Prp برای ریزش مو شامل تزریق خون خود به پوست سر شما می باشد، در معرض ابتلا به بیماری واگیردار نمی باشید. اما مانند تمام درمان های دیگر شامل عوارض جانبی ای نیز می باشند. حتما قبل از انجام درمان Prp برای ریزش مو تمام داروهای مصرفی خود را از جمله مکمل ها و گیاهان، به دکتر خود گزارش دهید.

بنابراین، Prp برای ریزش مو از جمله عوامل بسیار پرکاربردی می باشد که می تواند ظاهری زیبا را به فرد ببخشد و اعتماد به نفس را مجددا به فرد باز گرداند.

رویش مجدد مو با prp
رویش مجدد مو با prp

علاوه بر عملکرد prp برای رویش مجدد، عملکرد دیگری که prp می تواند به بیمار ارائه کند، عملکرد آن در جوان سازی پوست می باشد. حتما می دانید که اولین عامل ظاهری که در مواجه با افراد مورد توجه قرار می گیرد، پوست افراد می باشد.

زمانی که شما پوست سالم و زیبا و تمیزی داشته باشید، بسیار زیباتر از زمانی دیده می شوید که چهره ی خود را مزین به هزاران قلم لوازم آرایشی کنید. پوست هم دقیقا مانند مو حتی شاید بیشتر، تأثیر چشمگیری در اعتماد به نفس افراد دارد. زمانی که پوستی پرجوش، خشک و چروک داشته باشید، چهره ی جوان و شادابی نخواهید داشت و این موجب می شود. تا احساس ضعف داشته باشید اما خوشبختانه علاوه بر تأثیر Prp برای ری زش مو prp می تواند تأثیر قابل توجهی در جوان سازی پوست شما نیز داشته باشد.

نتایج

برخی مطالعات، نتایج امیدوار کننده و نتایج مطلوبی را در مورد کاربرد بالینی prp برای جوان سازی پوست نشان داده اند. در مقایسه با سایر روش های جوان سازی پوست، استفاده از prp نتایج امیدوار کننده تری دارد. prp نوعی محرک زیستی می باشد. که یک اثر حجمی فوری و طولانی مدت با نتایج طبیعی ایجاد می کند. در کل تزریقات prp رضایت بیمار را از سطح بالایی فراهم می کند.

بنابراین اگر دچار ریزش مو هستید و یا از پوست خود راضی نیستید و احساس می کنید که پوستی جوان و شاداب ندارید می توانید از روش Prp برای ریزش مو و همچنین برای جوان سازی پوستتان استفاده کنید و بهره ببرید.

کلینیک های بسیاری وجود دارند که prp را انجام می دهند مانند تمام چیزهایی که امروزه به وفور و در انواع مختلف دیده می شود، کلینیک ها نیز به همین صورت می باشند و از این قضیه مستثنی نیستند.

اما آیا تمام این کلینیک ها خدمات یکسانی ارائه می دهند؟

آیا تمام کلینیک ها می توانند با عملکرد خود حس رضایت مشتری را برانگیزند و آنچه مورد انتظار شما می باشد را به تان ارائه دهند؟

البته که نه به هیچ عنوان نمی توان تمام کلینیک ها را در یک سطح دانست و انتظار مشابهی از تمام آن ها داشت.

قبل از مراجعه به کلینیک ها می بایست تحقیقات بسیاری انجام بدهید تا کلینیکی را بیابید که بتواند آنچه می خواهید را در بهترین حالت ممکن به شما ببخشد.

انجام prp در کلینیک جوان

در این مقاله می خواهم به شما دوستان عزیز، کلینیکی را در آذربایجان غربی در محدوده ی جغرافیایی شهر بوکان، به نام کلینیک جوان معرفی کنم که پزشک حاذق این کلینیک با تلاش و کیفیتی بی همتا، این درمان را بر روی شما انجام می دهد. و شما را از ریزش بی امان موهایتان نجات خواهد داد و پوستی شفاف و شاداب را به شما خواهد بخشید.

می توانید با مراجعه به کلینیک جوان از درمان Prp برای ریزش مو و جوان سازی پوست با بهترین کیفیت ممکن بهره مند شوید و از نتایج رضایت بخشی برخوردار شوید.

جوان سازی پوست به وسیله ی prp
جوان سازی پوست به وسیله ی prp

منابع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا